top of page
  • Obrázek autoraTradix Stavebniny

ZLÍN FILM FESTIVAL 2019

Aktualizováno: 22. 10. 2021

Od nápadu k akci, která se stala hitem!


Prezentace značky může být ohromná zábava, stačí mít dobrý nápad, být na správném místě a mít kolem sebe partu lidí, kteří se nebojí práce. V době, kdy všichni mají všechno, jsme přišli na to, že vlastně existuje něco, po čem je hlad. Nejen, že jsme pro náš nápad získali desetitisíce dětí a dospělých, ale zahájili jsme nový projekt, který má budoucnost.


Během jednoho týdne jsme s dětmi postavili ŠKOLU ŘEMESEL. Prostě od základů po zahradu, a to za pomocí našich partnerů, zaměstnanců a dobrovolníků. Během tohoto týdne jsme vytvořili u některých až závislost na práci, závislost na poznávání nového a závislost na perfektním kolektivu. Nyní víme, že těchto ŠKOL ŘEMESEL postavíme více a hlavně s radostí.


A protože je tento projekt nejen pro děti, ale i pro dospělé, není nic jednoduššího, než jej rozvíjet prostřednictvím teambuildingů (naše dospělé týmy si to parádně užívaly), nebo dětských eventů.


Dokonce jsme tento projekt osvěžili i dvoudenním workshopem s kreativním slovníkem Tomáše Bednáře www.kreativnislovnik.cz.


Dostali jsme spousty nabídek na spolupráci už během stavby domečku, a to je teprve začátek všeho. Není lepší motivace než úspěch, u kterého můžete být.
42 zobrazení

Comments


Tradix Golden leave 2_edited.png
bottom of page