top of page
  • Obrázek autoraŘemeslo pomáhá

VÁNOČNÍ NADÍLKA POMOCI OD NADAČNÍHO FONDU ŘEMESLO POMÁHÁ

Nadační fond Řemeslo pomáhá naděluje každý rok na základě podnětů z řad zaměstnanců společnosti TRADIX těm, kteří se zabývají řemesly, věnují se dětem a vzdělávají je, sportovním a kulturním spolkům v regionech, kde jsou pobočky stavebnin TRADIX.

V letošním roce obzvláště děkujeme všem zaměstnancům za zaslané návrhy na sociální pomoc. Je vidět, že jim životy lidí v jejich blízkosti nejsou lhostejné. Dostalo se k nám celkem 8 příběhů, které nás všechny vzaly u srdce. Dlouho jsme přemýšleli, jak to udělat, abychom rozhodli správně. Jako vždy to nebylo vůbec jednoduché.

U žádostí jsme přihlíželi k tomu, kdo si nemůže pomoci jinými cestami, nebo již vyčerpal všechny možnosti. Původně jsme chtěli celou vyčleněnou částku věnovat jednomu z návrhů, ale nakonec jsme rozhodli o navýšení finanční částky určené k této podpoře ze 150 000 Kč na 205 000 Kč a rozdělili ji mezi navrhované tak, abychom pomohli všem.

Podpořeným dětem Teodorkovi, Verunce, Martinkovi, Jakoubkovi, Lukáškovi, Barunce, Maxíkovi, Janě a jejich rodičům přejeme co nejvíce pozitivních zpráv a radostných okamžiků po celý rok 2023.

Radek Křen, předseda správní rady NF Řemeslo pomáhá12 zobrazení

Comments


Tradix Golden leave 2_edited.png
bottom of page